Close
Close
Chcete koupit něco pro vlasy? Máme e-shop!
 
Zavolejte!
Call Close
Zanechte své telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět!
Nebo zavolejte na číslo:
+420772000100
Personální agentury & Zprostředkovatelé kadeřníků
Hledáme neomezený počet kadeřníků napříč Českou republikou.
Co si kadeřníci o nás myslí?
Kadeřnictví 100 CZK je místo, kde se plní sny.
Natálie Paroubková
Kadeřnice Vedoucí
"Dnes jsem vedoucí, díky své píli a asi i štěstí mě vedení Kadeřnictví 100 CZK poskytlo nabídku stát se vedoucí dvou poboček v Praze. Společně se snažíme stále zdokonalovat naši kadeřnickou síť 100 CZK pro naše klienty."
Olga Hollerová
Kadeřnice Týmový hráč
"U firmy Kadeřnictví 100 CZK pracuji již čtvrtím rokem a jsem maximálně spokojená! Finanční odměna, kterou za svou práci získávám, je opravdu motivační. Chtěla bych vyzvat vás všechny, kadeřníky, aby se k nám přidali. Nebudete litovat. Vedení Kadeřnictví 100 CZK je natolik výborné, že dává každému z nás pevné zázemí, ale i svobodu."

Jiří Hladík
Kadeřník OSVČ
"U Kadeřnictví 100 CZK jsem už 3 roky a moc mě to baví! Vedení má k nám skvělý přístup a ve všem mi vycházejí vstříc. Kolektiv je dobrý. Klientela je velká. Já Kadeřnictví 100 CZK rozhodně doporučuji."
Dominik Vlček
Kadeřník Student
"Zdravím, jsem student a připravuji se na práci kadeřníka. Když jsem se dozvěděl o tomto super salonu, který je v Praze, tak jsem neváhal a kontaktoval firmu, zda bych k nim mohl na praxi, a popřípadě na brigádu. Odezva byla velmi kladná a suprová! Vzali mě. V Kadeřnictví 100 CZK jsem sám sebou a jsem hrozně spokojený. Co se týče komunikace s firmou a prací jako takovou, vše je super a 100 CZK můžu doporučit!"

Svetlana Tudor
Kadeřnice Maminka
"Kadeřnictví 100 CZK = možnost vydělat si peníze, i když jsi na mateřské. V Kadeřnictví 100 CZK máš naprostou flexibilitu při výběru směny tak, aby ti vyhovovala. V Kadeřnictví 100 CZK vedení vždy pochopí, když potřebuješ kvůli dítěti změnit plány a nemůžeš přijít do práce. Kadeřnictví 100 CZK = nejlepší práce, která ti dá možnost starat se o rodinu a plus k tomu vydělat slušné peníze."
Galyna Budnyk
Kadeřnice Cizinka
"Ještě před rokem jsem byla maminkou na mateřské dovolené, která měla chuť vrátit se do práce, jen jsem nevěděla, jak spojit rodinu a práci. Pokud jsem nepotkala na internetu inzerát firmy Kadeřnictví 100 CZK, kde nabízeli práci podle časových možností a bez žádných velkých investic. Stačilo jenom mít nůžky a ochotu pracovat... Teď jsem vedoucí provozoven v Plzni. Mám zajímavou práci ve skvělém kolektivu! Je to pravda - Kadeřnictví 100 CZK je místo, kde se plní sny."


Jakého kadeřníka hledáme?
Kadeřník s výučním listem nebo absolvent rekvalifikačního kurzu
Do naších řad přijmeme všechny kadeřníky s ukončeným odborným vzděláním.
Budoucí kadeřník
Kadeřnictví 100 CZK je připraveno i na budoucí kadeřníky, tedy ty, kteří se na své povolání teprve připravují. Náš systém vzdělávaní pomáhá nastartovat svou budoucí kariéru.
Praktické zkušenosti
Praktické zkušenosti jsou velkou výhodou. Nikoliv však podmínkou. Jsme připraveni zaškolit i kadeřníky juniory.
Profesionální chování
V Kadeřnictví 100 CZK ctíme profesionální a slušné jednání. Dbáme na to, aby všichni kadeřníci respektovali naše klienty, sebe navzájem a dodržovali definovaná pravidla. Firemní kodex je mantra.
Chuť se vzdělávat
Kadeřník je řemeslník. Nároky doby a rozvíjející se technologie s sebou nesou nezbytnost neustálého vzdělávaní. Dobrý kadeřník nemůže být dobrým kadeřníkem bez průběžných školení.
Jaké pracovní vztahy nabízíme?
DPP
 • Při plánování Vašich směn se Vás zeptáme
 • Není to smlouva jen pro juniory
 • Stabilní práce
 • Výdělek: až 35% z tržby
Pracovní poměr
 • Naplánujeme Vám směny
 • Smlouva pro ty zkušenější
 • Stabilní práce
 • Základní mzda 14 900 Kč + Odměny
OSVČ
 • Budeme respektovat Váš čas
 • Neplatíte žádné náklady
 • Zaručená klientela
 • Výplata bez starostí + Zdravotní a Sociální pojištění
Podmínky spolupráce s vámi rádi probereme.
Vyplňte formulář a my vás budeme kontaktovat.
* Název zprostředkovatele
* Jméno
* Příjmení
* Město
* Telefonní číslo
* E-mail
Vyplněním a odesláním tohoto formuláře dáváte svůj souhlas se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
Made on
Tilda