Close
Close
Chcete koupit něco pro vlasy? Máme e-shop!
 
Již brzy se nám otevřou nové pobočky...
Hledáme do našeho týmu profesionály!
Ostrava Kaufland
Vítkovická 3278/3
Jihlava CITY PARK
Hradební 1
České Budějovice 4 Dvory
M. Horákové 1498
Hledáme kadeřníky i do již otevřených poboček
Pokud jste z města, kde se nachází pobočka neváhejte nás kontaktovat!
Hradec Králové Albert Hypermarket
Kutnohorská 226
Jaroměř Kaufland
Hradební 1
Praha Karlín Albert (Křižíková)
Křižíkova 213/44, Praha 8
Praha Libeň Kaufland (Palmovka)
Voctářova 2401/8, Praha 8
Tesco Skalka (Skalka)
Přetlucká 3295/50, Praha 5
Rekordy
To, čím se můžeme pochlubit :-)
865 223
Počet zákazníků
30
Počet poboček
160
Počet kadeřníků
Co si kadeřníci o nás myslí?
"Kadeřnictví №1 je místo, kde se plní sny..."
Natálie Paroubková
Kadeřnice Vedoucí
"Dnes jsem vedoucí, díky své píli a asi i štěstí mě vedení Kadeřnictví №1 poskytlo nabídku stát se vedoucí dvou poboček v Praze. Společně se snažíme stále zdokonalovat naši kadeřnickou síť №1 pro naše klienty."
Olga Hollerová
Kadeřnice Týmový hráč
"U firmy Kadeřnictví №1 pracuji již pátým rokem a jsem maximálně spokojená! Finanční odměna, kterou za svou práci získávám, je opravdu motivační. Chtěla bych vyzvat vás všechny, kadeřníky, aby se k nám přidali. Nebudete litovat. Vedení Kadeřnictví №1 je natolik výborné, že dává každému z nás pevné zázemí, ale i svobodu."

Jiří Hladík
Kadeřník OSVČ
"U Kadeřnictví №1 jsem už 3 roky a moc mě to baví! Vedení má k nám skvělý přístup a ve všem mi vycházejí vstříc. Kolektiv je dobrý. Klientela je velká. Já Kadeřnictví №1 rozhodně doporučuji."
Dominik Vlček
Kadeřník Student
"Zdravím, jsem student a připravuji se na práci kadeřníka. Když jsem se dozvěděl o tomto super salonu, který je v Praze, tak jsem neváhal a kontaktoval firmu, zda bych k nim mohl na praxi, a popřípadě na brigádu. Odezva byla velmi kladná a suprová! Vzali mě. V Kadeřnictví №1 jsem sám sebou a jsem hrozně spokojený. Co se týče komunikace s firmou a prací jako takovou, vše je super a №1 můžu doporučit!"

Svetlana Tudor
Kadeřnice Maminka
"Kadeřnictví №1 = možnost vydělat si peníze, i když jsi na mateřské. V Kadeřnictví №1 máš naprostou flexibilitu při výběru směny tak, aby ti vyhovovala. V Kadeřnictví №1 vedení vždy pochopí, když potřebuješ kvůli dítěti změnit plány a nemůžeš přijít do práce. Kadeřnictví №1 = nejlepší práce, která ti dá možnost starat se o rodinu a plus k tomu vydělat slušné peníze."
Galyna Budnyk
Kadeřnice Cizinka
"Ještě před rokem jsem byla maminkou na mateřské dovolené, která měla chuť vrátit se do práce, jen jsem nevěděla, jak spojit rodinu a práci. Pokud jsem nepotkala na internetu inzerát firmy Kadeřnictví №1, kde nabízeli práci podle časových možností a bez žádných velkých investic. Stačilo jenom mít nůžky a ochotu pracovat... Teď jsem vedoucí provozoven v Plzni. Mám zajímavou práci ve skvělém kolektivu! Je to pravda - Kadeřnictví №1 je místo, kde se plní sny."


U nás má dveře otevřené každý kadeřník
V naší síti najde uplatnění ten, kdo má kadeřnické řemeslo rád. Ať je junior nebo expert. Vaše dovednosti odměníme a váš růst náležitě oceníme. Rozlišujeme 4 kadeřnické stupně. Každý stupeň má příslušné podmínky odměňování. Podrobnosti najdete na stránce pro DPP a OSVČ.
Junior
25%
Specialista
30%
Senior
35%
Expert
45%
Seznamte se se seznamem poboček
Pokud čtete web pozorně, zaznamenáte,
že v předchozí větě je 4 krát "se"
Soutěž pro budoucí kadeřníky
Hodnotíme Vás bez subjektivního zkreslení :-)
Znáte vzdělávání,
kde si můžete ještě vydělat?
Máte v sobě talent prodejce?
Chcete snadno doplnitelný příjem? Zhodnoťte, co už umíte.
Chci zjistit více o VVitrina.cz
Made on
Tilda