StudentStyle
StudentStyle je nesmírně oceňovanou a ze strany žáků i učilišť pozitivně hodnocenou akcí. Představuje tradiční každoroční možnost pro žákyně a žáky odborných učilišť, kteří chtějí rozvinout své schopnosti a dovednosti ve skutečném kadeřnickém prostředí. Je určena žákům třetích ročníků oboru Kadeřník. V rámci odborné stáže získávají mladí budoucí kadeřníci cenné zkušenosti. Pro účastníky soutěže jsou pak připraveny výhry, které mladým lidem příjemně okoření jejich start na počátku profesního života.

StudentStyle je dalším potvrzením, že propojení reálné praxe se světem vzdělávání přináší synergický efekt (1 + 1 je více než 2).
Výhry
Výhry, které se pomáhají rozvíjet ve sféře kadeřnictví.
More products
Přihláška pro studenty
Prosím pěčlivě vyplňte formulář. Je to první krok pro učast v soutěži.
Město staži
Zájemce o účast v soutěži bere na vědomí, že termín a pobočka bude rezervována/obsazena v závislosti na pořadí zaslaných přihlášek.
* Vyberte město staži:
Termín stáže
Uveďte termíny, ve kterých se stáže chcete účastnit – vždy musí dojít k naplnění všech dnů v týdnu, avšak stáž nemusí být souvislá.
Nahrajte prosím sken vyplněné smlouvy (poslední stránku smlouvy)
Vyplněním a odesláním tohoto formuláře dáváte svůj souhlas se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a GDPR.
Sponsoři soutěže
Všichni, kdo přispěl a pomohl zrealizovat tuto krasnou soutěž.
2015-2019 © All Right Reserved StudentStyle by 100 CZK COMPANY s.r.o.