INFO pro vedoucí - Návody
Terminál Pokladna - Glory

Nepoužívat platební bankovní kartu kadeřníka

⚠️ POZOR ⚠️

Pravidlo Platebních Transakcí a Řešení s Platebním Terminálem:

Kadeřník nemůže platit za zákazníky svými bankovními kartami. Platební transakce zákazníků musí být provedeny pomocí jejich vlastních platebních prostředků.

Systém Global Payments bere platební transakce za podezřelé, pokud jsou prováděny za jiné osoby, a může je zrušit. Proto je důležité, aby každý zákazník platil svým vlastním platebním prostředkem.

V případě, že dojde k nežádoucí transakci nebo když nastane nějaký problém, obraťte se na správce a sdělte mu podrobnosti. Budeme se snažit vyřešit situaci co nejdříve.

Pokud platební terminál nefunguje a zákazník má pouze hotovost, neprovádějte transakce za něj. Místo toho vyplňte formulář pro opravu terminálu a požádejte zákazníka, aby platil buď svou kartou nebo v hotovosti. Hotovost uložte do obálky a jako hromadné zadání vložte do terminálu.

Pokud budete mít jakýkoli dotaz nebo problém ohledně platebních transakcí nebo platebního terminálu, neváhejte se obrátit na svého nadřízeného nebo správce.

Děkujeme za dodržování těchto pravidel a spolupráci. Vaše profesionalita a pečlivost při platebních transakcích jsou pro nás velmi důležité.