Close
Close
Chcete koupit něco pro vlasy? Máme e-shop!
 
Zavolejte!
Call Close
Zanechte své telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět!
Nebo zavolejte na číslo:
+420772000100
Pro nevěřící Tomáše...
Kadeřnictví 100 CZK je místo, kde si splníte své sny, snadno si na ně vyděláte a ještě víte co? Bude vás to bavit!
Jste tvůrcem své odměny
Výše výdělku je zcela na vás. My víme, že to funguje! Peníze, které vyplácíme naším kadeřníkům, to dokazují. Pokud nevěříte nám, podávejte se, co říkají oni!
Víme, co je flexibilita
V Kadeřnictví 100 CZK plánujeme směny spolu s vámi. Chcete pracovat celý den? Chodíte do školy? Máte své aktivity? Staráte se děti? Nevadí... My s tím umíme pracovat!
Školení školení školení
Budeme vás školit tak, aby vám to k něčemu bylo. Potřebujete individuální školení? Je lepší učit se dohromady? Vyhovuje vám Master-Class? To všechno od nás dostanete, a přitom zdarma.
Jsme tu pro vás!
Vedení Kadeřnictví 100 CZK je vám vždy kdykoliv k dispozici. Se vším vám pomůžeme a podpoříme vás jak pracovně, tak i lidsky.
Profesionální kosmetika a prostředí
Pracovní pomůcky, mycí box, barvy, šampony, kondicionéry, tužidla, laky, dezinfekce, zástěry, apod... Ani velké zrcadlo s sebou nemusíte nosit ;-) To vše vám poskytneme a vy nám za to nic neplatíte.
Žádná velká turistika
Abychom Vám byli co nejblíže, umístili jsme salony Kadeřnictví 100 CZK v obchodních centrech jako Tesco, Globus, Kaufland, Albert, Billa atd. K nám vždy docestujete jednoduše metrem, autobusem, tramvají. Ani zaparkovat u nás není problém! Pokud se chcete podívat, o čem mluvíme, klikněte na seznam našich poboček.
Chcete se stát součástí našeho týmu?
Made on
Tilda