Close
Close
Chcete koupit něco pro vlasy? Máme e-shop!
Milá kadeřnice, milý kadeřníku – milí kolegové.
Další rok se s rokem sešel a naše letité období působnosti na trhu se překlápí do další etapy. Uplynulé období bylo úspěšné a naším předsevzetím je na dosavadní úspěchy navazovat. Pokrok jde stále kupředu, nároky doby se zvyšují a my na ně, jako správně řízená společnost, musíme reagovat.

Dovolte mi Vás proto jménem vedení společnosti informovat o jedné z novinek v síti.

Koncern Kadeřnictví 100 CZK patří mezi úspěšné a neustále se rozvíjející projekty. Síla naší sítě spočívá v cenové politice – kvalitní služba za zajímavé ceny, umístění blízko klienta – v obchodních centrech, stejně jako dostupnost v několika směrech – 7 dnů v týdnu, v dosahu MHD apod.

Náš úspěch obracíme v pozitivních směrech směrem ke klientovi. Za vše zmiňme zavedení nové kvalitní profesionální kosmetiky do našich salonů, implementaci nových služeb, které našim klientům přinášejí pestrou nabídku možností, jak pečovat o své vlasy, prodej značkové kosmetiky na salonech i v e-shopu VVitrina.cz a tak dále.

Za celých 6 let jsme nezdražili, cena je v mnohém ostatně to, co klienta do salonů přivádí – každý úkon za 100 Kč. Náklady na vše, na co pomyslíte, ale každým rokem stoupají – voda, elektřina, materiál apod. Jednoduchým krokem by mohlo být zvýšení cen všech našich služeb. Věřte nám však, že v dlouhodobé perspektivě bychom krátkodobé zvýšení zisku mohli převrátit ve ztrátu. Celá řada podniků si tímto prošla, a pak záhy narazila na ztrátu klienta.

Neustálý trend zvyšování cen ale nemůžeme ignorovat. Naše salony bez vody nebudou kadeřnickými salony, bez elektrické energie naše strojky nebudou fungovat, nájemné se zdražuje rok od roku.

Jako správní hospodáři, kteří chtějí vám, kadeřníkům, a svým klientům poskytovat příjemné zázemí a servis, jsme se rozhodli od 1.1.2019 zavést „Servisní poplatek" ve výši 25 Kč.

Co to znamená a na co bude poplatek vynaložen?
- Servisní poplatek bude sloužit k tomu, aby naše salony fungovaly, abychom mohli budovat nové salony pro naše klienty, ale i kadeřníky, abychom tvořili fond, ze kterého budeme moci financovat čím dál tím nákladnější provoz.
- Zainvestujeme také do rezervačního systému.
- Servisní poplatek bude platit klient při poskytnutí služby, a to ve výši 25 Kč. Je to částka symbolická, která našim klientům nezpůsobí žádné rány.
- 25 Kč budeme plně investovat do shora uvedených aktivit. Bude představovat příjem koncernu, který nám umožní zabezpečit fungování sítě.

Naší vzájemné spolupráce si vážíme. I proto budeme část prostředků vkládat do organizace soutěží, benefitového programu, který vám přinášíme. A připravujeme něco dalšího, a nebude toho málo  Máte se rozhodně na co těšit. O podrobnostech vás budeme brzy informovat.

Jak na to, co bude „Servisní poplatek" znamenat pro vás?
- Klientovi naúčtujete za službu cenu, jakou znáte dle ceníku. K ní pak vždy naúčtujete + 25 Kč (př. klient zaplatí za barvení a střih 1000 Kč + 25 Kč jako „Servisní poplatek").
- Na terminálu tedy naúčtujete službu, současně vyhledáte tlačítko „Servisní poplatek".
- Každý klient musí „Servisní poplatek" zaplatit.
- Pokud nastane výpadek terminálu, klient získává slevu – tudíž „Servisní poplatek" nezaplatí. Na provozovnách budete mít k dispozici ceduli, tu vyvěsíte na terminál (v případě jeho nefunkčnosti).
- Naše terminály jsou na poplatky v podobě mincí připraveny. Je to ale „železo" a technika – doporučujeme proto mít vždy k dispozici mince, které vám případné řešení problémů zjednoduší. O podrobnostech vás ještě budeme informovat.
- Pokud to terminál umí, nabízejte klientovi přednostně platbu kartou.
- Jako vše může i tato novinka s sebou přinést „porodní bolesti". Proto prosím o trpělivost. A nezapomeňte, jsme tu pro vás. Případné dotazy klientů přenášejte na nás – odkazujte na webové stránky, dávejte k dispozici mé telefonní číslo.

Jsme si jisti, že zavedení „Servisního poplatku" bude přínosem pro všechny strany.

Lucie Fišerová
Za celé Vedení koncernu Kadeřnictví 100 CZK
Made on
Tilda